10 Kasım LPG KABLO

2006-2008 Sportage 2.0 Crdi Ex 4x4

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda Fatih7 tarafından 18 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Fatih7

Fatih7 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Fatih Arslan
    Araç Modeli:
    Sportage
    Herkese selam,

Konu başlığındadaki aracı almayı düşünüyorum fakat Kia ve bu model(2.0 Crdi Ex 4x4 ) Sportage hakkında forumu araştırmama rağmen tatmin edici bilgiler edinemedim.

6 yıl vw nin golf-tiguan-passat araçlarını kullandım o yüzden Kia ve Sportage yabancıyım. Sportage'ın dizaynı ve duruşu önceden beri hoşuma gider fakat motor özellikleri konusunda ve bilhassa yakıt ve sağlamlık konusunda ciddi tereddüt yaşıyorum. Lütfen aracı bilen veya kullanan arkadaşlar tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim. Herkese iyi forumlar

2. Fatih7

Fatih7 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Fatih Arslan
    Araç Modeli:
    Sportage
    Tekrar merhaba,

Acaba yok mu aracı kullanan ya da bilen arkadaşlar.?

3. rem21

rem21 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    344
    Gerçek Ad-Soyad:
    ramazan pars
    Araç Modeli:
    KIA CERATO 2007 DİZEL DSL ADVANCE
    sportagı bilmem ama bildiğim kia disel motor ve yakıt konusunda kanaatimce ilk 3 e girer.
    kia 15 yıldan fazla crdi teknolojisini kulanıyor.
    vw.ve audi bile aşağı yukarı son 6 yılda geçti bu teknolojiye

4. Bertone

Bertone Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    Gerçek Ad-Soyad:
    Bülent Tonyalı
    Araç Modeli:
    Kia sportage
    Merhabalar yeni bir sportage kulanıcısı olarak aracımdan çok memnunum oto sanayisinde esnafım bende birkaç araç arasında kalmıştım tabiki fiyat aralığıda önemliydi benim için karşı komşum bosch servisi özellikle bu aracı tavsiye etti motor pompa en az sıkıntı yapan araç olduğunu sadece mazotu güvenilir yerden almam gerektiğini söylediler bende tercihimi o yönde yaptım yakıt konusuna gelince şehir içi 10lt altında kullanmak nerdeyse imkansız ama bu ayarda bir araç için gayet normal bu oran soğuk havalarda ve kullanım şekline göre biraz daha artabilir benim aracım dls paket konforu ve özellikleri gayet başarılı 4x4 sistemini test etmek nasıp olmadı malum batida bu sene kar yok :) yedek parça olarakta fiyatlar makül ölçülerde benim aracım 125 binde temizini çok aradım zor buldum tavsiyem çok yüksek km araçlarala ilgilenmeyin ve alırken mutlaka bu işlerden anlayan biri yanınızda olsun umarım faydalı olmuşumdur.

Fatih7 bunu beğendi.
  5. Fatih7

Fatih7 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Fatih Arslan
    Araç Modeli:
    Sportage
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanım:) Arayışlara devam ediyorum yüksek km'li araç çok ama fiyatları da nedense çok yukarlarda ve daha da önemlisi ağır bakımları(triger,devir daim vb.) yok çoğunun. Acelem yok biraz daha bekleyeceğim umarım çok uzakta olmayan temiz kullanılmış bir araç ilana girer ve ben de Sportage'me kavuşurum. Aracınız kaç model, 112-140lık hangisini aldınız.?

6. Bertone

Bertone Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    Gerçek Ad-Soyad:
    Bülent Tonyalı
    Araç Modeli:
    Kia sportage
    aracım 2008 crdi dls paket 125 binde ilk sahibinden aldım.

Bu Sayfayı Paylaş