10 Kasım LPG KABLO

Şikayetvar.com Kia Şikayetleri

'Kia'dan Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Touch tarafından 27 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Ahmet Bey merhaba.Geçmiş olsun.Aracınızda ki problemler maalesef artık yeni rioların kronik problemi oldu.Yeni rioların neredeyse tamamında ses problemi var.Direksiyon soyulması ile ilgili yine bizim forumumuzda birçok arkadaşımız muzdarip olmuştu.Çoğunun hem direksiyonunu ,hem de ses problemini çözdüler.Kimisinde ses sonradan tekrar devam etmiş.Ancak ne olursa olsun garanti kapsamında bunların değişimini yapmalılar.Tamamen haklısınız.
    Ancak bence önce bir Tuğberk Beyin belirttiği yere gidip şikayetinizi dile getirin.İnlşallah şikayetiniz orada çözülecektir.Fotoğrafta tam görünmüyor direksiyon soyulması çok saçma bir gerekçe.Kimse durduk yere gelip te orjinal direksiyonunu değiştirtmek istemez herhalde.Dolayısıyla davanız da sonuna kadar haklısınız.
    Bu olay belki de sadece o servise özel gerçekleşmiştir.Belki problemi yukarıya tam olarak anlatamamışlardır.Bence diğer yeri de deneyin.
    Tekrar geçmiş olsun.

2. deliyürek06

deliyürek06 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Hakan bey teşekkür ederim. Evet aynen resimlerde görünmüyor bu yüzden değiştiremeyiz dediler , bende dedimki arkadaşım illa direksiyonumu söküp göndereyim diye verdikleri cevap fotoğrafta görünmeyen bir soyulmayı nasıl değiştirsinlermiş ki değişirlerse koreden heyet mi ne geliyormuş neden değiştirdiniz bunu derlermiş. Benimde boşluğuma geldi diyecektim siz değiştirin heyet gerekirse beni arasın ama diyemedim işte :)) artık hafta içi birde İnallar Kia da şansımı deneyecem inşallah onlar bir çözüm bulur. 2012 yılının en iyi servisi seçilmişler İnşallah bu başarıya layık bir çözüm bulurlar :)))

3. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    İnşallah.Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

4. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    RIO .........klıma kontrol paneli + direksiyon kutusu + direksiyon simidi :S

5. seryılmaz

seryılmaz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    147
    Gerçek Ad-Soyad:
    erol yılmaz
    Araç Modeli:
    KİA CEED CONCEPT CRDİ
    Yetkili servis memnuniyeti

Turbodan geldiğini düşündüğüm ıslık sesi,ön panelden gelen cızırtılar,immo göstergesinin zaman zaman zaman yanmayışı için ilk gittiğimde aracımı kontrol için yaklaşık bir gün alıkoyup ardından panel cızırtısı kesilmiş, immo anten arızası tespit edilmiş, turbo sorunu olmadığı belirlenmiş ve yıkanmış biçimde bana teslim edip karşılığında sadece 50 lira servis ücreti alan ; bugün itibariyle immo antenini değiştirip kanatları kırıldığı için dişli yolda lokurdayan torpido üstü üfleme kanalını onaran,talep etmediğim halde aracımdaki ufak tefek boya kusurlarını rötüşlayıp buna mukabil 235 lira ücret alan,böylece aracımla aramdaki sevgiyi maksimize eden Denizli YÖN oto servis sorumlusu Mustafa Beye,müşteri kabuldeki Ömer kardeşime bir de Kia ailesi huzurunda teşekkür ederim:thumbup1:

EtkiliTeknik bunu beğendi.
  6. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Çok güzel bir paylaşım olmuş Erol Bey teşekkür ederiz.Denizli yön oto ve emeği geçen çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederiz.:eek:kksw4::alkiseg6::alkiseg6:

7. ubykh

ubykh Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    1.340
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hüseyin
    Araç Modeli:
    Cee'd 1.6 CRDi Otomatik
    bu gün itibarı ile toplamda 58 şikayet var, firma tarafından cevaplanan şikayet: 0 (sıfır), şikayetendex sırası: 9 ,,,, beğenmediğimiz dacia 148 şikayet, 148 cevap, şikayetendex sırası: 1,
    Bu durum Kia çelik motorun ne kadar ilgisiz olduğunu göstermiyormu arkadaşlar?

8. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Valla gösteriyor :( Sosyal medya ve müşteri ile ilişkilerde profesyonel oldukları söylenemez ...

9. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Profesyonelliği geçtim ancak keşke biraz da burunlarından kıl aldırmama huyundan vazgeçseler.

10. spo05

spo05 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    150
    Gerçek Ad-Soyad:
    Çelik
    Araç Modeli:
    2013 Sportage Gsl SLS plus
    Benim önceki aracım toyota avensisti. 2005 model. 2015 yılında servisine götürdüm. Direksiyon kutusundaki bazı parçaların görevini istenildiği şekilde yerine getirmiyor dediler ve fabrika garantisi adı altında tamamını değiştirdiler. Tabi benim servise götürdüğümde bu durumdan haberim bile yoktu. Yağını suyunu rutin KM. bakımı için götürmüştüm. Bu verdiğim örnek bir yetkili servisin aracı incelerken sadece KM. bakımı değil aracın tüm mekanik ve elektronik detay kontrollerinin yapılması gerektiğinin bir örneğidir. Kia servisleri anlatıldığı gibi ise vay halimize.

suyunsesi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş