10 Kasım LPG KABLO

Üst Üste Dört boyunca farklı kazalar

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda ikaraoglu tarafından 3 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. ikaraoglu

ikaraoglu Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    115
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail KARAOĞLU
    Araç Modeli:
    Kia Picanto 1.1 EX
    Selamlar arkadaşlar.

konu başlığındaki gibi üst üste dört gün boyunca aracıma çarptılar. Okumadan önce tam anlamı ile boy abdesti nasıl alınır, araç için kan işlemi, dua işlemleri yapılmıştır...
    Konuya gelirsek;
    Kia picanto aracımı aldığımdan beridir 4 yıl oldu. Geçtiğimiz ramazan bayramına kadar aracıma çok küçük kapı çarpmaları dışında hasar oluşmamıştı. Ta ki geçtiğimiz ramazan bayramı öncesi.

Ramazan bayramından önceki pazartesi günü araç muayenem vardı. Pazartesinden önceki cumartesi günü egzost muayenesi için uğraşırken kırmızı ışıkta arkadan vuran araba ile bagaj değişimi vs işlemler yapıldı.

Geçtiğimiz çarşamba günü aracımı yıkadım ve işten eve yola çıktım. Alibeyköy' de yolun ortasında yolcu indirip bindiren bir hatlı minibüsün sola bakmadan çıkması üzerine sağ kapımda göçük ve derin boya izleri oluştu. Minibüs şoförü ile anlaştık

Hemen ertesi günü işyerimin garajında kargo dağıtımı için gelen kargo şirketine ait transit model minibüs şoförünün aracımı farketmeyerek çarpması sonucu sol çamurluk ve far pert olurken motor kaputu yamuldu. Tutanak tuttuk

Ertesi günü bir iş dolayısı ile mecidiyeköyden zincirlikuyuya giderken gayrettepe girişinde kırmızı ışığa yakalanmak istemeyen bir bmw sürücüsü aracımın sağ tarafını boydan yalayıp geçti.

o günün gecesi sol kapısına başka bir aracın kapısı ile derin bir iz bırakıldı.

Ne diyim?

2. ikaraoglu

ikaraoglu Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    115
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail KARAOĞLU
    Araç Modeli:
    Kia Picanto 1.1 EX
    Neden konuyu teknik sorunlar kısmına açtığıma gelirsek. Kesinlikle teknik bir sorun var. Herkesin trafikte dikkatli olması gerektiği ile alakalı....

3. umutd07

umutd07 Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    631
    Gerçek Ad-Soyad:
    Umut dürüş
    Araç Modeli:
    2008 cerato Ex
    Çok geçmiş olsun. Bağtıl gelebilir ama hemen satın gitsin. Nazar diye bişey var hayır gelmez.

4. Mahir

Mahir Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    geçmiş olsun bu kadar kaza olunca ya nazar var yada aldığınız araç ah lı cevremizdede var bu şekilde olanlar direk aracı sat diyorum ben

5. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Büyük geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.

6. emirhancakir

emirhancakir Sürücü

Alınan Beğeniler:
    150
    Gerçek Ad-Soyad:
    Emirhan ÇAKIR
    Araç Modeli:
    BMW E39 2000 520iA
    Büyük geçmiş olsun. Ben buna şanssızlık diyorum ama sizinki benden az bence çünkü yeni başlamış. Ben doğuştan şanssızım ve çocukluğumdan beri şans yüzüme sadece bir kaç kere gülmüştür o da çok önemli olmayan şey için. Bazen acaba büyü falan mı yaptılar bana diyorum..

Dün akşam da aracımın sunroof mekanizması kırıldı. 100 metre geride de bir arkadaş yolda çevirdi "oofff akşam bu araba nasıl duruyormuş içten böyle beee" dedii, 100 metre ilerde arabayı park ettim. Sunroof'u kapatırken çatır çutur paramparça oldu sesler geldi ve gitti :)

Nazar da felaket bir şey..

7. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Geçmiş olsun.Gerçekten bazı insanlar inanılmaz nazar değdirebiliyorlar.Benim de aracı yeni aldığımda aracı iş yerine park ettim.Birkaç arkadaş arabayı incelediler.Ertesi sabah arabanın ön camında darbe izi taş izi vb olmadan çatlaklar oluştuğunu fark ettim.

Ama İsmail Bey'in aracına olanlar yanında tabi ki benimki kayda değecek bir şey değil.
    Allah herkese kazasız belasız sürüşler versin.

emirhancakir bunu beğendi.
  8. emirhancakir

emirhancakir Sürücü

Alınan Beğeniler:
    150
    Gerçek Ad-Soyad:
    Emirhan ÇAKIR
    Araç Modeli:
    BMW E39 2000 520iA
    Amin Hakan abicim, nazar aynen beter bir şey. 2000 TL'ye kadar fiyat çıkıyor Sunroof için. Müsait bir zamanımda tavan döşemesini yavaş ve güzel bir şekilde söküp sunroof'u komple ayıracağım gövdesi ile beraber araçtan. Kapalı garaj arıyorum aracı park edecek:) Üstü açık kalacak :D

heh bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş